Po-Pá 8:30-16:00     Mapa Zengrova 36, Ostrava-Vítkovice     Sluchatko 777 821 000
Český výrobek
Facebook
Detaily prodloužené záruky na dveře a zárubně SAPELI - Ostrava
AKCE        NOVINKY
Vzorková prodejna interiérových dveří a zárubní SAPELI Ostrava - POLARIS - Ostrava
Interiérové dveře a zárubně Sapeli - Ostrava

Novinky v SAPELI 2021


Pro výpis veškerých technických novinek si stáhnete celou brožuru EXPO2021.pdf

Model dveří MODENA

Nová řada MODENA snoubí luxus a eleganci v designově vyvedené kombinaci ryze přírodních materiálů jakými jsou dřevo a sklo.  Křídlo dveří je tvořeno nosnou skleněnou částí, která je propojená s dřevěnou částí u kliky. Tento dřevěný prvek svojí plochou dostatečně chrání sklo a společně vytváří dokonalý designový celek.

dveře SAPELI MODENA

Modely dveří HARMONIE a TALIA nyní dostupné i ve stříkané barvě!

Díky posunu všech technologií a nové kyselinotvrdnoucí barvě ze Švédska, která slaví prvenství na celém světě, protože i zároveň plně ekologická, Vám představujeme modely dveří HARMONIE a TALIA nyní i s povrchem ve stříkané barvě dle vzorníku NSC nebo RAL.

SAPELI HARMONIE RAL stříkaná barva NCS

Nové oleje dýhovaných dveří

Po loňském zavedení olejovaných dveří do nabídky přibývá olej Clear, který je naprosto transparentní a bezbarvý. Nechá tak vyniknout především přírodní barvě dřeva. Dále Sapeli zařazuje olej Nordic White, který tak rozšiřuje portfolio stále oblíbenějších skandinávských světlých barev. Všechny dýhované dveře jsou při konečných povrchových úpravách opatřeny UV filtry, tak aby barva dřeva byla co možná nejvíce stabilní.

Drásaná dýha

Drásání je další posun v naší práci s přírodním materiálem - dýhou. Našim zákazníkům přinášíme aktuální designový trend v povrchové úpravě dýhy.  Díky drásání získá povrch plasticitu, zvýrazní se kresba dřeva a celkově podtrhneme rustikální vzhled, který se výborně propojí s moderním interiérem Vašeho domova.     Tato úprava se nabízí u trámových dýh, všech dubů a také všech ořechů. Díky drásání je povrch hrubý, plastický a více prozradí, že jde o přírodní povrch. Jde o podobnou úpravu, jakou je kartáčovaná dýha. Tento povrch se na interiérových dveřích dokončuje buď transparentními či barvenými oleji.

drasaná dýha SAPELI

INOVACE ZÁRUBNĚ OKZ

Zárubeň OKZ, čili Obklad Kovové Zárubně. SAPELI přináší inovaci svého vlastního populárního řešení. OKZ se těší mezi našimi zákazníky stále veliké oblibě zvláště pak při rekonstrukcích starších bytů. Jednoduše jsme vytvořili inovaci, která ve výsledku zmenší spáru mezi křídlem dveří a zárubní v zavřeném stavu.

Naše služby

  • Poradenství a zapůjčení vzorků ZDARMA
  • Cenová nabídka ZDARMA
  • Zaměřujeme stavby či domácnosti
  • Atypická výroba nad rámec běžných stadardů
  • Profesionální montáž a servis

Kontakty

Dveře SAPELIPo-Pá od 8:30 - 16:00
MapaZengrova 36, Ostrava-Vítkovice 703 00
Telefon777 821 000, 596 614 334
Emailinfo(@)polaris-centrum.cz


Studio POLARIS - vzorková prodejna SAPELI
2018 © PiDi Soft |  Mapa stránek